Kim jest Zaufany Rider?
Zaufany Rider to osoba, która często pracuje z nami w Jush i wiemy, że możemy na niej polegać! Chcemy, żeby Zaufani Riderzy mieli jak największą elastyczność w wyborze swoich zmian oraz swobodnie korzystali z naszej floty skuterów i rowerów elektrycznych. Zaufani Riderzy stanowią od 30-50% riderów w danym mieście w zależności od liczby dostępnych slotów.

Jakie korzyści wynikają ze statusu Zaufanego Ridera?

  • Możliwość zapisania się na stały grafik - gwarancja godzin, pracy na wybranym DS oraz sprzętu Jush! przez cały miesiąc!
  • Wcześniejszy dostęp do grafiku - dostęp do grafiku na minimum 2h przed wszystkimi!
  • Dostęp oraz pierwszeństwo do floty skuterów i rowerów elektrycznych Jush! - dzięki wykorzystaniu naszego sprzętu będziesz mógł łatwiej i szybciej rozwozić zamówienia, a tym samym zarobisz więcej!

Jak przyznawany jest status Zaufanego Ridera?

Weryfikacja listy Zaufanych Riderów odbywa się co tydzień w środę przed publikacją kolejnego grafiku. Wszystkie osoby, które będą spełniać kryteria otrzymania statusu Zaufanego Ridera automatycznie otrzymają od nas wiadomość o zakwalifikowaniu na listę osób oczekujących na status Zaufanego Ridera.

Osoby z listy oczekujących będą otrzymywały status Zaufanego Ridera w kolejności stażu pracy w Jush liczonego jako liczba przepracowanych zmian w Jush.

Zaufani Riderzy stanowią od 30-50% riderów w danym mieście, w zależności od liczby dostępnych slotów. Liczba Zaufanych Riderów jest ograniczona, żeby zapewnić osobom z tym statusem elastyczność w wyborze zmian. Liczba Zaufanych w danym mieście jest na bieżąco weryfikowana.


Jak można stracić status Zaufanego Ridera?

Co środę odbywa się weryfikacja wyników oceny za ostatnie 30 dni. Jeśli Twoja ocena wypadnie negatywnie na którymkolwiek z kryteriów tracisz status Zaufanego Ridera.

Jak można odzyskać status Zaufanego Ridera po jego utracie?

Odzyskanie statusu Zaufanego Rider odbywa się tak samo co otrzymanie go po raz pierwszy. W momencie kiedy będziesz spełniać kryteria otrzymania statusu Zaufanego Ridera dostaniesz od nas wiadomość o zakwalifikowaniu na listę osób oczekujących na status Zaufanego Ridera lub potwierdzenie o otrzymania statusu Zaufanego Ridera.
Kim jest Senior Rider?
Senior Riderzy to nasi najlepsi i najbardziej doświadczeni Riderzy, którzy dodatkowo sprawują lokalną kontrolę nad aktualną zmianą w konkretnym Dark Store.
Senior jest odpowiedzialny za to aby w Riders Room był porządek, a także za komunikowanie nam o lokalnych potrzebach itp.

Do jednego Dark Store przypisany jest jeden Senior Rider.
Informacje o tym, kto jest Senior Riderem wraz z numerem kontaktowym znajdziesz na tablicy ogłoszeń w danym DS.


Jakie korzyści wynikają ze statusu Senior Ridera?
  • Możliwość zapisania się na stały grafik - gwarancja godzin, pracy na wybranym DS oraz sprzętu Jush! przez cały miesiąc.
  • Wcześniejszy dostęp do grafiku - dostęp do grafiku na minimum 2h przed wszystkimi!
  • Dostęp oraz pierwszeństwo do floty skuterów i rowerów elektrycznych Jush! - dzięki wykorzystaniu naszego sprzętu będziesz mógł łatwiej i szybciej rozwozić zamówienia, a tym samym zarobisz więcej!
  • Większe zarobki
  • Dodatkowe benefity w postaci ubrań, prezentów, możliwości awansu na inne stanowiska i inne...

Jak przyznawany jest status Senior Ridera
Status ten przyznawany jest indywidualnie zgodnie z aktualnymi potrzebami w danym mieście. Wybieramy przede wszystkim osoby doświadczone jako Rider, niezawodne, rzetelne, na które zawsze można liczyć.