Gdzie się znajdujemy i czym są Dark Store
Dark Store (w skrócie DS) to nasz ukryty sklep lub po prostu magazyn, w którym przechowujemy całe nasze zaopatrzenie, które na koniec dnia trafia do naszych klientów. W danych miastach mamy wiele DSów w różnych lokalizacjach.

To tutaj zawsze zaczynasz swoją pracę, odbierasz zamówienia i wracasz z powrotem po dostarczeniu zakupów do klienta.

W każdym DS znajduje się min. personel obsługujący magazyn, Riders Room i Senior Rider.

DS Manager / Kierownik magazynu - osoba odpowiedzialna za konkretny Dark Store i zarządzająca nim. Stosuj się do ich zaleceń związanych z DSem.

Pickerzy - to osoby odpowiedzialne za kompletowanie i pakowanie zamówień, które następnie dostarczasz do Klienta.

Senior Rider - jest to nasz bardzo doświadczony Rider, który sprawuje lokalną kontrolę nad aktualną zmianą. Jest on odpowiedzialny za to aby w Riders Room był porządek, a także za komunikowanie nam o lokalnych potrzebach itp. Możesz się do niego zwrócić o pomoc lub zapytać o kwestie związane z danym DSem.

Dyspozytorzy / RTO / POMOC - są to osoby zajmujące się pomocą i organizacją rozwiązań kiedy pojawi się jakikolwiek problem na liniach Darkstore - Riderzy - Klient. Podczas Twojej pracy zawsze jest ktoś kto czuwa i jest w stanie Ci pomóc.

Riders Room


Jest to nasza wspólna przestrzeń, w której oczekujemy na zamówienia. Wymagamy tutaj zachowania kultury, porządku i poszanowania innych pracujących osób. Możesz tu także przygotować ciepły posiłek, czy odpocząć po zakończonym zadaniu. Pamiętaj, że to nasza wspólna przestrzeń, więc trzeba o nią dbać oraz sprzątać po sobie :)
Wygodne fotele
Znajdziesz tutaj wygodne miejsce do wypoczęcia czy oczekiwania na zamówienie
Ciepły posiłek
Możesz tutaj bez problemu zaparzyć kawę, herbatę czy odgrzać jedzenie
Toaleta
W każdym DS znajduje się łazienka z toaletą do użytku dla naszych pracowników
Miejsca, w których Jush działamy ;)